K+M+meri

Kõige mõnusam….väljas pildistada 🙂

Ma tean et osad on väljas pildistamise osas kahtlevad, et kas väikeste lastega on ikka mõtet, mis siis kui satub halb ilm olema jne…
… tegelikult oleneb kõik konkreetsest olukorrast. Kui lapsed on peres alla 2-aastased (väljas maksab pildistada al. 5-kuustega), siis võiks olla ikkagi väga hea ilm, siis saab kogu tähelepanu pöörata lastele, et nemad ikka naerataksid ja kaamerasse kiikaksid, et külm ilm või tuul mõtet mujale ei viiks 🙂
Aga kui peres on juba vanemad lapsed või on tegemist beebiootel paariga/lihtsalt armsa paariga, siis pole mingit probleemi ka pilvisema ilmaga pildistada (parim variant üldse pildistamiseks!) kui just väga kõva tuul ei ole. Mind ja minu kaamerat saaks takistada vaid vihm..nii et nii kaua kuni paduvihma ei tule, saan mina pildistada (ja pildid jäävad ikkagi säravad ja ilusad! Mul on omad nipid ;))

Ning üldjuhul päev varem ilmateadet jälgides on kohe näha, kas järgmiseks päevaks lubatakse päikest või päikest pilve taga, need kaks varianti sobivad ja tõenäoliselt vihma ohtu erilist pole. Kui aga ilm.ee pildike lubab pilve+vihmatilku, siis tuleks mõelda, kas on võimalus pildistamist edasi lükata.

Ja kui juhtub et pildistamine on kokku lepitud aga päeval on tõesti vihmane ja halb ilm, siis on kaks varianti –
– kas pildistamine edasi lükata (mina kindlasti pahane ei ole 😀 kui teil võimalik, siis järgmine ühine võimalik aeg leida)
– või pildistada stuudios, see variant on 100% alati olemas (siis on juba teised paketid, kas 30min või 60min)

Aga loodame, et suvi üllatab ja ilm läheb aina paremaks 🙂

Kui kellelgi on selle teema kohta veel küsimusi, siis andke märku!

Siin aga K&M sessioon, ilm oli ilus, päike paistis kogu selle aja, kõik oli tip-top 🙂

Hihih 🙂 üks julge ujuja on ka peale jäänud 🙂 Saime teada et vesi oli +10, prrr 🙂

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*